Stirnu iela 13a-2a, Rīga, LV-1035
+371 22 06 35 06

10:00 – 18:00 info@grafa.lv
Grāmatvedības pakalpojumi
Grāmatvedība. Finanses. AuditsMēs attaisnosim jūsu uzticību!

Pakalpojumi

Pakalpojumi, ko sniedz Auditoru aģentūra GRAFA, ir augstas profesionalitātes finanšu konsaltinga, finanšu vadības, nodokļu režīma izvēles, uzņēmuma vadības un grāmatvedības uzskaites izveidošanas pakalpojumi. Mēs strādājam tiem, kas grib vislabāko.

Mūsu pakalpojumi nav pakalpojumi, kuru galvenais princips ir "debets pa kreisi, kredīts pa labi, ne mana cūka, ne mana druva, vairāk neko nezinu" un kurus bieži vien sniedz firmas, kas strādā apakšējā cenu diapazonā. Mēs patiesi rūpējamies par jūsu biznesu kā par savējo, veicot savu darbu ar lielu mīlestību un atbildību. Mums ir augstas prasības pret sevi un mūsu darba kvalitāti, mēs ar pietāti izturamies pret savu klientu naudu, tiecoties uz to, lai mūsu pakalpojumi ne tikai atrisinātu mūsu klientu problēmas, bet arī lai šis risinājums ļautu ieekonomēt uzņēmuma budžeta līdzekļus.

Galvenie mūsu darba virzieni:


Grāmatvedības apkalpošana nozīmē pilnu nodokļu un grāmatvedības uzskaites kārtošanas kompleksu visu īpašuma veidu uzņēmumiem. Atkarībā no klienta izvēlētās nodokļu sistēmas kompānijas Auditoru aģentūra GRAFA speciālisti ir gatavi piedāvāt lietpratīgu grāmatvedības kārtošanu saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, kā arī garantēt savlaicīgu pārskatu nodošanu un jelkādu problēmu rašanos ar kontrolējošajām institūcijām.

Kompānija Auditoru aģentūra GRAFA sniedz saviem klientiem pilnu juridiskās personas ar dažādu organizatoriski tiesisko formu reģistrēšanas pakalpojumu kompleksu. Ja jums nepieciešami patiešām kvalitatīvi, augsti kvalificēti pakalpojumi, mūsu speciālisti priecāsies jums sniegt profesionālu atbalstu un kompetentu palīdzību.

Audita pakalpojumi

Audits sniedz iespēju pārbaudīt kompānijas grāmatvedības uzskaites pareizību un izlabot pieļautās kļūdas pirms nodokļu inspekcijas ierašanās. 

Grāmatvedības uzskaites, nodokļu, finanšu pārskatu audits palīdz ietaupīt jūsu laiku un naudu, kā arī sniedz pārliecību par to, ka jūsu grāmatvedība tiek kārtota  pareizi.


Ko nozīmē autsorsings?

Firma – autsorsinga pakalpojuma sniedzēja – uzņemas pirmdokumentu pieņemšanu un reģistrāciju, nodokļu un grāmatvedības pārskatu sagatavošanu, to iesniegšanu nodokļu un kontrolējošās institūcijās.

Mēs: 

  • Atbrīvojam no nepieciešamības uzturēt štata grāmatvedi. 
  • Paaugstinām grāmatvedības un nodokļu pārskatu ticamību.
  • Savlaicīgi nododam pārskatu dokumentus un deklarācijas. 
  • Uzņemamies sodu samaksas riskus.

Sadarbība paredz dažādas formas: no "vienreizēju" pārskatu sagatavošanas līdz abonentapkalpošanai ar fiksētu mēneša maksu. Mēs noslēdzam ar pasūtītāju līgumu un pilnībā atbildam par visu līgumā noteikto pakalpojumu kvalitāti, mūsu atbildība ir apdrošināta. Sniegto pakalpojumu tarifi ir atkarīgi no mūsu darba faktiskā apjoma.

Mūsu projekti

COVER LV_2014_sm.jpg

Auditoru Aģentūra GRAFA speciālisti sagatavoja grāmatu, kas skaidro vienu no visgrūtākajiem nodokļu likumiem.

Grāmata ir pieejama
PVN Konsultācijas SIA 
 

t. 29 62 00 20.